Pieskovanie dreva

Nie je pieskovanie ako pieskovanie je to len pojem. Veľa ľudí je prekvapených že sa touto metódou čistí aj drevo. Áno máme prístroje určené presne na takúto činnosť a samozrejme skúseností pracovníka ktorý čistenie realizuje. Pri našej práci používame abrazívo ktoré je dimenzované originál na jemné opracovanie materiálov

Drevené stropy

 stropy a hrady sú naša veľmi častá práca. Každý je jedinečný a vyžaduje si odborný prístup. Realita je však také že v ojedinelých prípadoch keď je strop pokrytý hustou farbou a nie je vidieť jeho povrch ako je to u olejov a lazúr, môže nastáť aj nepríjemné prekvapenie spráchniveného dreva a prípadne aj poškodeného drevokazným hmyzom. Výsledný vzhľad je však vo väčšine prípadov výborný.

ZRUBY, CHATY, DREVENICE

realizujeme pomerne často a špecializujeme sa všetky druhy budov aj konštrukcií z dreva. Dokážeme vo veľmi krátkom čase očistiť veľké plochy týchto stavieb od nežiadúcich prvkov ktoré sa na povrchu dreva objavili vplyvom počasia. Ponúkame aj realizácia na kľúč čo znamená očistenie + náter.